Kontakty

Autor stránek, administrátor a Fertility konzultant

Ing. Helena Bieliková (alias Hebe, HB).

foto Hebe "K tématu (ne)plodnosti mě přivedla osobní zkušenost. Po téměř sedmi letech boje s neplodností jsem konečně našla to správné řešení mého problému (více v článku Moje zázračné tehotenstvo). Momentálně jsem šťastná a zaneprázdněná matka dvou skvělých dětí."

Máte zájem o spolupráci nebo Fertility poradenství?

Kontaktujte mě na e-mailové adrese info@fertility.cz, nebo použijte kontaktní formulář.UPOZORNĚNÍ: Při vyplňování formuláře prosím zadejte správnou e-mailovou adresu, jinak Vám nebudeme moci na Vaši zprávu odpovědět.

Adresář

V této sekci přinášíme užitečné kontakty, které byste mohli potřebovat v těhotenství nebo při řešení problémů s plodností.

Uvedení základního kontaktu je v zájmu návštěvníků našich stránek zdarma. Základní kontakt zahrnuje název instituce, resp. jméno poskytovatele služby, místo a oblast působení, webstránky.

Pokud jste sami poskytovatelem služeb v této oblasti a máte zájem o uvedení rozšířeného kontaktu (logo, fotografie, popis činnosti, telefon, e-mail a j.), kontaktujte nás na mailu info@fertility.cz, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku inzerce podle Vašich potřeb.

27.02.2013

Centra asistované reprodukce

Seznam center asistované reprodukce (IVF center) v České Republice a na Slovensku.

Zasílat novinky na e-mail