Novinky

19.5.2017

Fertility poradenství opět v menším rozsahu dostupné!

Konečně dobrá zpráva pro ty, kteří se potřebují poradit se svým problémem - od dnes je Fertility poradenství opět dostupné. Poskytuji konzultace na mailu info@fertility.sk, telefonu +420 776 311 013, osobně u mně doma (Praha-východ), a výjimečně po dohodě i na Skype.
Komplexní poradenské programy z kapacitních důvodů ještě nejsou možné.

18.5.2017

Eshop Fertility

Dnes ráno se narodil Fertility Eshop :-) zatím v slovenské verzi, česká bude následovat někdy v létě. Máme skladem mnohé dobré a zdravé věci, vitaminy, enzymy, zelené potraviny, oleje, bylinky, zdravotní kosmetiku, ricinový olej, ovu testy a mnoho jiného. Produkty budu ještě průběžně přidávat. Pokud by vám v sortimentu něco chybělo, dejte vědět, budu se snažit doplnit. Přeji příjemné nakupování ;-)

10.3.2017

Založení nové FB skupiny Endometrióza a adenomyóza

Pro ženy s endometriózou a adenomyózou zakládám uzavřenou podpůrnou skupinu na stránkách Facebook s názvem "Endometrióza a adenomyóza". Uzavřená je proto, abychom měli větší soukromí pro naše ženské záležitosti, proto obsah diskusí není viditelný pro nečleny. Pokud máte zájem stát se členkou skupiny, požádejte o přidání a já Vás v nejkratším možném čase přidám. 

08.3.2017

Založení nové FB skupiny Život s endometriózou

Pro ženy s endometriózou zakládám podpůrnou skupinu na stránkách Facebook s názvem "Život s endometriózou / Life with Endometriosis - Helena Bielikova".

14.10.2016

Narození miminka a pozastavení poradenství

Komplexní poradenství je až do odvolání pozastaveno z důvodu narození děťátka. A jelikož mám doma ještě další dvě malé dítka, čas na práci opravdu nezbývá, proto prosím o trpělivost. Budu se Vám opět věnovat, jen co to bude alespoň trochu možné. Mezitím se budu snažit stručně zodpovídat ty nejurgentnější dotazy.

18.09.2014

Nové logo Fertility

Při příležitosti sedmého výročí fungování našich stránek jsme se rozhodli rozloučit s našim původním logem, kterého předlohou byla soška Venuše - bohyně plodnosti. Vytvořili jsme nové logo, které by mělo lépe reprezentovat naše aktivity. Doufáme, že se Vám bude líbit :-)

Nové logo: Původní logo:
Nové logo Fertility Pôvodné logo
27.08.2014

Nové poradenské programy

Zavedli jsme nové poradenské programy Fertility Audit a Fertility Support. Fertility poradenství je zde pro všechny, kdo potřebují pomoc s řešením problému v oblasti reprodukčního zdraví.

08.08.2014

Další Fertility miminko

Srdečně blahopřejeme k narození holčičky, která je zde i díky našemu poradenství :-).


Zasílat novinky na e-mail