Pomoc a poradenství

Ať je Vaše situace jakákoliv, nezoufejte. I závažné a údajně neléčitelné diagnózy se často poddají, když najdeme ten příslovečný "střed vesmíru", kolem kterého se otáčí naše fyzické i psychické zdraví.

Proč Vám lékař nedokáže pomoci, i když má přístup moderním přístrojům, vyšetřením a lékům? Proč ti druzí mají dvě-tři děti a Vy žádné, i když žijete zdravě a děláte všechno "správně"? Zlobí Vás ta nespravedlnost?

Podívejte se na věci tak, jak jsou. Lékař sice studoval medicínu a praktikuje ji mnohé roky, je to však jenom povolání a Vy ste pro něj pouze další číslo na seznamu pacientů. Nikdo nemá na Vašem uzdravení tak bytostní zájem, jako Vy. Proto vemte rozum do hrsti a staňte se skutečným odborníkem na své zdraví. Všichni máme k dispozici obrovské možnosti k vyléčení sama sebe.

Nejdůležitější je ten první krok - rozhodnutí, že se chceme skutečně uzdravit, žít šťastný a plnohodnotný život. 

Kde začít?

Ano, ze začátku je to náročné, a možná i trochu děsivé. Pro začátek je proto nejlepší najít někoho, kdo Vás postrčí správným směrem. Mluvte s léčiteli, terapeuty, kouči a konzultanty. Hledejte lidi s dobrými referencemi. Nebude to asi úplně zdarma, ale získáte drahocenný čas a informace, které by ste jinak jenom těžko a zdlouhavě dohledávali.

Na koho se tedy můžete obrátit, když potřebujete pomoc nebo radu při řešení problému s plodností? Třeba tyto dobré víly se Vám budou věnovat s nasazením toho nejlepšího ze své hlavy i srdce :-)

Helena Bieliková

Helena Bieliková, Fertility konzultant

Cílem mého poradenství je pomoci ženám lépe pochopit potřeby svého těla, přestat se sebou bojovat, najít vnitřní rovnováhu a trvale udržitelný systém, jak se propracovat ke zdraví a k vytouženému děťátku. K dosažení tohoto cíle obvykle využívám nutriční poradenství, zdravotní cvičení a léčivé bylinky, ale podle potřeby pracujeme také s psychikou a podvědomím, vnímáním svého těla, ženskosti, partnerského vztahu, sexuality a rodičovství.

Jsem zde pro všechny, které trápí problém s plodností a rozhodli se vzít své zdraví do vlastních rukou, ale zatím úplně neví co a jak. Ke zdraví přistupuji holisticky a díky vlastní zkušenosti s neplodností moc dobře rozumím všem temným zákoutím mysli „snažilky“ :-)

Zde sa dozvíte víc o Fertility poradenství a zde něco málo o mně :-)

Forma konzultací: osobně v obci Šestajovice nedaleko Prahy, virtuálně na Skype nebo e-mailu.
Skype jméno: helena.bielikova
Mail: info@fertility.sk
Web: fertility.cz, fertility.sk

Karolína Dobrovská

Karolína Dobrovská, osobní kouč pro ženy

Karolína je osobní kouč pro ženy a pomáhá tak všem bezva holkám a ženám, jako jste třeba zrovna vy, znovu najít sebe sama a dělat tak rozhodnutí (malá i velká), která jsou pro ně správná. Zaměřuje se zejména na témata sebelásky, vztahů a hledání reálných řešení pro složité životní situace. Jakožto přesvědčený hipík,:-) při své práci používá Tarotové karty a často v nich ukrytou moudrost kombinuje právě s koučinkem.

Forma konzultací: virtuálně na Skype
Skype jméno: karolina.dobrovska
Web: karolinadobrovska.cz

Zasílat novinky na e-mail