Fertility poradenství

ilustrativní obrázek

Cílem mého poradenství je pomoci ženám lépe pochopit potřeby svého těla, přestat se sebou bojovat, najít vnitřní rovnováhu a trvale udržitelný systém, jak se propracovat ke zdraví a k vytouženému děťátku. K dosažení tohoto cíle obvykle využívám nutriční poradenství, zdravotní cvičení a léčivé bylinky, ale podle potřeby pracujeme také s psychikou a podvědomím, vnímáním svého těla, ženskosti, partnerského vztahu, sexuality a rodičovství.

Jsem zde pro všechny, které trápí problém s plodností a rozhodli se vzít své zdraví do vlastních rukou, ale zatím úplně neví co a jak. Ke zdraví přistupuji holisticky a díky vlastní zkušenosti s neplodností moc dobře chápu potřeby žen, usilujících o otěhotnění.

V poradenství řešíme problémy v oblasti reprodukčního zdraví - snížená plodnost,  poruchy ovulace, nepravidelná menstruace, PMS, endometrióza, PCOS, předčasná menopauza, opakované potraty a další. 

Výsledky mé práce

 • 236 článků
 • 460 zodpovězených poradenských otázek
 • 14 miminek

Údaje za ČR a SR od r. 2009, platné k 14.10.2014

Co pro Vás mohu udělat?

Společně sestavíme individuální terapeutický plán, přizpůsobený na míru Vašim potřebám a možnostem.

Pomohu Vám lépe rozumět řeči Vašeho těla - proč tělo nedělá to co chcete, z čeho pramení frustrace, hněv a strach, a jak se jich můžete zbavit.

Poskytuji pomoc a podporu v následujících oblastech:

 • přírodní léčba ženských onemocnění jako endometrióza, PCOS, nepravidelná a bolestivá menstruace, anovulační cykly, obnova plodnosti po vysazení hormonální antikoncepce a jiné
 • příprava na otěhotnění a IVF - šance na zdravé těhotenství se výrazně zvyšuje po dobré fyzické a duševní přípravě
 • podpůrná léčba při problémech s udržením těhotenství
 • přírodní léčba běžných těhotenských nepříjemností

Jak to funguje?

Konzultace nejčastěji probíhají po telefonu nebo mailu, lze však domluvit i Skype - výhodou je anonymita, přístup z pohodlí domova, časová i finanční efektivita. Obvyklý čas konzultací je večer od 20:30 v pracovní dni. Moje Skype jméno je helena.bielikova. Termín konzultace si prosím rezervujte předem na mailu info@fertility.cz, nebo mobilním čísle +420 776 311 013.

Pokud upřednostňujete osobní setkání, můžete mě navštívit v denních hodinách (mezi 8:00 a 11:30, nebo 15:00 až 19:00) u mně doma v Šestajovicích, kousek od Prahy. V tom případě se prosím připravte na přítomnost jednoho až dvou mých dětí, které rády otestují Vaši ochotu opustit původní záměr a zahrát si :-)

Dále jsme v kontaktu podle potřeby - na telefonu, mailu nebo osobně.

UPOZORNĚNÍ: Komplexní poradenské balíčky momentálně nejsou dostupné z kapacitních důvodů, zájemcům však mohu poskytnout jednorázové konzultace na Skype (jméno helena.bielikova), telefonu +420 776 311 013 nebo mailu info@fertility.sk. Nabízím také osobní konzultace v Šestajovicích (Praha-východ).

Co můžete očekávat?

 • Přátelskou, neformální komunikaci. Pokud chcete, můžeme si tykat :-)
 • Pochopení a porozumění - vím, jaké těžké může být hovořit s cizím člověkem o intimních zdravotních problémech a trápení při snažení o otěhotnění. Ať jsou Vaše pocity jakékoliv, pokud cítíte potřebu o nich mluvit, budu Vám ochotně naslouchat.
 • Důvěru a optimizmus - věřím, že v každé z nás se skrývá zdravá, vitální, vyrovnaná a spokojená žena. Pojďme ji spolu objevit...
 • Důslednost - budu se snažit zodpovědět všechny Vaše otázky. Pokud sama neznám odpověď, budu hledat tak dlouho, dokud ji nenajdu :-)

Pokud chcete získat více informací o mých poradenských službách, neváhejte mě kontaktovat.

Související články:

Pokud máte zájem o poradenství, nebo byste chtěli více informací o mých poradenských službách, neváhejte mě kontaktovat na mailové adrese info@fertility.cz.

Budu se těšit na naši spolupráci.

S pozdravem

Ing. Helena Bieliková
Fertility konzultant

Logo Fertility.sk 

Mobil ČR: +420 776 311 013
Skype: helena.bielikova

E-mail: info@fertility.cz

Zasílat novinky na e-mail