Naši partneři

Webstránky a popis činosti našich partnerů.

baoba.sk

BAOBA.sk - všechno pro zdravíProdejna zdravých potravin v Banské Bystrici. Biopotraviny, přírodní kozmetika, cvičení, masáže, zdravotní poradenství.

familka.sk

Familka.sk - centrum zdraví, relaxu a vzděláváníCentrum praktických rodičovských zručností a osobnostního rozvoje v Banské Bystrici. Familka je příjemné místo pro vaše setkání s novými poznatky, zážitky a zajímavými lidmi.

ozinfodom.info

Ozinfodom.info - informační servis pro rodiče jinak obdarovaných dětíInformační servis pro rodiče jinak obdarovaných dětí.

progressive-web.cz

Progressive.sk - webstránky, grafika a programováníTvorba webových stránek, grafika, programování.

radost.sk

Radost.sk - školení, kurzy, šperkyStránka Zuzany Mališové - speciálně pedagogické kurzy, odblokování stresu metodou Three in One, ručně vyráběné šperky.

fertilitycoaching.sk

Psychologické poradenství a "fertility coaching" (kounčink plodnosti) pro neplodné páry. Výzkumy ukazují, že s podporou kouče, lidé, kteří procházejí obdobím "fertility" mají mnohem vyšší procento úspěšnosti. Pomůžeme Vám najít odvahu, pozitivní nasměrování a naučíte se jak uvolnit emocionální napětí pomocí unikátních technik, které budete moci používat v každodením životě.

duly.sk

Stránka slovenských dul. "Dula" je starý řecký název, označující speciálně vyškolenou ženu, která poskytuje péči ženám počas těhotenství, porodu, šestinedělí a dojčení.

cvičte.sk

Joga, pilates, fitness, cvičení pro těhotné a další zajímavé informace z oblasti cvičení a zdravého životního stylu.

Zasílat novinky na e-mail