25.08.2022

Fertility jóga, alebo jóga na podporu plodnosti

Jste žena a ráda byste cvičila jemněji, pomaleji, s respektem k vašemu cyklu? Začínáte s partnerem myslet na děťátko? Nebo jste možná potratila a ráda byste znovu nabrala síly pro dalšího drobečka? Máte nějaké fyzické potíže, spojené s reprodukčními orgány? Pak je tento druh jógy přesně pro vás.

Po čem právě teď vaše Tělo touží? Co potřebuje k tomu, aby bylo zdravé a vzkvétalo? Co můžete udělat pro to, aby se v něm příchozí dušička cítila dobře?

Martina-MelounovaTak jako Měsíc roste a ubývá na nebi, cvičíme buď svižněji (když Měsíc dorůstá) nebo pomaleji, více odpočinkově (když Měsíc naopak ubývá a žena - pokud je sladěna s jeho rytmy - se uchyluje do své vnitřní energie a potřebuje více relaxovat). Cvičení je podpořeno ženskými mudrami (jógou prstů), které nás významně propojují s naším středem, se Zemí, s našimi kořeny. Prostřednictvím dechu a energetických cvičení budeme propojovat srdce a lůno - horní a dolní polovinu těla, jin a jang, mužskou a ženskou část sebe samých. Naučíme se dýchat do vaječníků. Konec hodiny vždy patří tolik důležité relaxaci a spojení s naším lůnem. Zkusíme procítit svou tvořivou energii, kterou můžeme nasměrovat buď k početí děťátka nebo k jakémukoli jinému tvořivému projektu - naší práci či vztahům.

Tato jóga je pro všechny ženy, které se chtějí dobře cítit ve svém těle, spojit se s hlasem své vnitřní moudrosti a připravit se na příchod miminka.

Martina Melounová je certifikovanou lektorkou jógy a gravidjógy, absolvovala 5-letý výcvik “Probuzení lůna” s americkými lektory Dr. Azrou a Seren Bertrandovými, zaměřený na prenatální psychologii, sexualitu a léčení zranění, uložených v ženském lůně. Je také terapeutkou, praktikující masáž na podporu plodnosti.


Cvičení probíhá online přes Zoom.

Více informací na www.martinamelounova.cz

Facebook: https://www.facebook.com/martina.melounova.71

Zasielať novinky na e-mail